Kapsuła KayBi

Kapsuła KayBi to gotowe stylizacje, które powstały dzięki połączeniu ze sobą modeli z różnych kolekcji, od Love of Colors poprzez Angels love Black, Be with Nature by KayBi, Love is in the air aż po Gaudiego. Tak idealnie zgrane ze sobą połączenia, były możliwe dzięki temu, że w swoich kolekcjach trzymam się określonej kolorystyki a w niektórych przypadkach wykorzystuje identyczne odcienie dzianin. Tak powstały Angels Love Black uszyte z identycznego odcienia czarnego, Love is in the air z identycznego odcienia czerwonego.

Osobiście uważam, że najtrudniejsze pod względem połączeń są właśnie te dwa kolory. Jeśli, któraś z Was próbowała założyć czarną marynarkę z czarną spódnicą lub spodniami, każde kupione w innym czasie i miejscu, to z pewnością zgodzi się ze mną. Naprawdę nie wiem ile odcieni może być czarnego, ale w niektórych przypadkach różnice są kolosalne. Należę do tych purystek kolorystycznych, którym to przeszkadza, ale szanuję też pogląd, że może nie mieć to dla Kogoś znaczenia. Jak zwykle wszystko jest kwestią gustu a jak wiadomo będąc kulturalnym o gustach się nie dyskutuje ;-)

Jednak wracając do Kapsuły, dobrane w niej stylizacje są uniwersalne pod względem ich przeznaczenia czyli znajdziesz tam pomysły na imprezę, do pracy czy na mniej lub bardziej aktywny wypoczynek.

Kwintesencję Kapsuły stanowi kolekcja Gaudiego, która pod względem kolorystycznym jest najbogatsza. Użyte w niej między innymi kolory, kameleon (morski), szmaragd i turkus, zostały zaczerpnięte z kolekcji Love of Colors i Be with Nature, dlatego właśnie z tymi dwiema kolekcjami można zrobić najwięcej ciekawych i oryginalnych połączeń.

Na prezentowanych zdjęciach z pewnością nie wykorzystałam wszystkich możliwych stylizacji, dlatego bardzo jestem ciekawa Twojej Kapsuły, na której zdjęcie ze zniecierpliwieniem będę czekać i jeśli pozwolisz umieszczę ją na mojej stronie.

Tymczasem życzę miłego dnia!

Witaj w świecie KayBi!

Zapisz się do newslettera a otrzymasz rabat w wysokości:

15%

Obiecujemy nie spamować! Zajrzyj do naszej polityki prywatności po więcej szczegółów.

Właśnie dodałeś ten produkt do koszka: