Tu się coś kroi

Tu się coś kroi

Projektowanie ubioru to moja pasja i całe moje życie. Projektuję gotowe kolekcje oraz na indywidualne zamówienia. Naczelną zasadą, która mi przyświeca przy tworzeniu poszczególnych modeli jest myśl o potrzebach Kobiet i stworzeniu Ich oryginalnego wizerunku. Przy jednoczesnym zachowaniu poczucia komfortu w trakcie noszenia i satysfakcji z otrzymanej jakości.

Przed przystąpieniem do projektu na indywidualne zamówienie długo rozmawiam i rozpoznaję potrzeby Klientki. Oglądamy różne modele i analizujemy je pod kątem Jej figury. Zawsze staram się maksymalnie dopasować i odpowiednio wyeksponować przede wszystkim Osobowość. Przyświeca mi zasada, że najlepsza kreacja to ta, która nie przyćmi jej Właścicielki tylko będzie stanowić idealne Jej uzupełnienie.

Koncepcję ubioru bardzo długo analizuję pod każdym względem i często rysuję wiele razy zanim powstanie jej końcowy zamysł.
Kolejny etap to poszukiwanie surowców zawsze robię to osobiście ponieważ muszę zgrać kolory z projektem modelu i przede wszystkim z urodą Klientki.

Ponieważ jestem perfekcjonistką ogromną wagę przykładam do jakości zarówno użytych surowców jak i samego wykonania ubioru.

W zakresie produkcji dzianiny współpracuję z rodzinną firmą Dartex z Woli Zaradzyńskiej spełniającą światowe normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami. Czasami też współpracujemy w zakresie produkcji kolorów na moje indywidualne zamówienie. Tak powstała szmaragdowa zieleń Etniki, kameleon (morski) i marengo (optycznie bardzo podobny do wełnianej tkaniny).

No i last but not least, etap konstrukcji ubioru, który powstaje w studiu projektowym w Łodzi, w którym Panie wyssały z mlekiem Matki prawdziwą szkołę krawiectwa.

Dzięki Ich fenomenalnej pracy najpierw powstaje prototyp modelu, uszyty z surowców zastępczych, ponieważ nie możemy niszczyć oryginalnych materiałów, z których zostanie odszyta ostateczna kreacja. Często prototyp jest mierzony kilka razy, poprawiany i odszywany ponownie. To jest bardzo długi proces weryfikacji, zanim ostatecznie prototyp zostanie zatwierdzony, ale satysfakcja i zadowolenie Klientki są dla mnie priorytetem.

W przypadku gotowych kolekcji po ustaleniu prototypów robimy stopniowanie czyli przeniesienie zatwierdzonego prototypu na poszczególne rozmiary. Dzięki bardzo dużej elastyczności dzianiny, która pięknie dopasowuje się do każdej sylwetki w projektowanych ostatnio kolekcjach są trzy rozmiary S/M/L. Proces przygotowania jednej kolekcji składającej się z kilku modeli to jest około pół roku naszej wspólnej pracy.

Na prezentowanych zdjęciach są kreacje na wielkie i małe uroczystości, uszyte z najwyższej jakości tkanin takich jak: jedwab, szyfon, satyna, tafta, wełna i bawełna. Jeśli, któryś z projektów przypadł Tobie do gustu to serdecznie zapraszam do mojego atelier, razem przygotujemy coś naprawdę wyjątkowego!

Tu się coś kroi… – to przedstawienie krok po kroku jak powstają poszczególne modele i kolekcje.

Witaj w świecie KayBi!

Zapisz się do newslettera a otrzymasz rabat w wysokości:

15%

Obiecujemy nie spamować! Zajrzyj do naszej polityki prywatności po więcej szczegółów.

Właśnie dodałeś ten produkt do koszka: