YouTube

Zapraszam serdecznie do obejrzenia cyklu filmów na moim kanale Total Look z Kaybi.

Będę w nim prezentować szereg praktycznych porad dotyczących stylizacji ubrań i odpowiedniego dobierania ich do sylwetki w taki sposób, żeby wydobyć wszystkie atuty a skutecznie ukryć ewentualne mankamenty.

Wszystkie porady są efektem moich wieloletnich przemyśleń na temat ubrań, które przez długie lata dostarczał nam przemysł modowy. Będę podpowiadać jak łączyć ze sobą kolory tak żeby współgrały z kolorami skóry i włosów. Przedstawię również najlepsze praktyki dotyczące tworzenia garderoby kapsułowej na konkretnych stylizacjach, przygotowanych na bazie moich projektów.

Jednym z prezentowanych cykli będą też modowe metamorfozy, do których będę zapraszała chętne Panie, które odwiedzą moje atelier, wezmą udział w filmiku i pokażą zaproponowane przeze mnie stylizacje – metamorfozę. Jeśli jesteś zainteresowana wzięciem udziału w metamorfozie to zapraszam do kontaktu telefonicznego 798 737 623 lub na kontakt@kaybi.eu .

Do współpracy będę też zapraszać polskie niszowe marki modowe z kategorii slow fashion, które idealnie będą się uzupełniały i dzięki, którym pokażę Total Look. Jeśli chciałabyś abym poruszyła jakiś konkretny temat to napisz do mnie na kontakt@kaybi.eu lub zadzwoń na numer 798 737 623.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.