Be with Nature by KayBi

Be with Nature by KayBi

Be with Nature by KayBi jak zwykle Limited Edition to bardzo wysokiej jakości, wielofunkcyjna kolekcja stworzona i wyprodukowana w Polsce z poszanowaniem praw Matki Natury. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest dla naszego życia kontakt z Naturą i jaki wpływ ma każdy z nas na Jej kondycję. Być z Naturą to nie tylko korzystanie z Jej dobrodziejstw, ale przede wszystkim dbanie o Nią jak o członka rodziny czy drugiego człowieka. Spędzanie czasu w przepięknych plenerach nie oznacza wyłącznie rekreacji czy upamiętniania cudownych chwil na fotografiach, ale również zabrania pustych opakowań i to nie tylko swoich. Przepełnione kosze nie oznaczają, że można ustawiać wokół nich kolejne worki ponieważ w ten sposób narażamy żyjące tam  zwierzęta. Jeśli mogliśmy przynieść ze sobą opakowania z ich zawartością to równie dobrze możemy zabrać już puste de facto o wiele lżejsze. To jest nasz obowiązek wobec Natury – oddać Jej należny szacunek za możliwość z Nią obcowania. Dzięki takiemu zachowaniu Natura daje nam o wiele więcej od siebie. Nasza świadomość bycia z Naturą to jest też bycie odpowiedzialnym konsumentem, który poprzez swoje decyzje zakupowe wpływa na producentów. Unikajmy plastiku, nie marnujmy żywności i dokonujmy zrównoważonych zakupów. Oszczędzajmy też wodę, która nawet w tak położonym geograficznie kraju jak Polska nie powinna być marnowana. Kochani los Matki Natury w Naszych rękach.

Be with Nature by KayBi to kolekcja, której podstawową zasadą jest kupuj mniej za to funkcjonalniej. Dlatego dzięki sprytnym użyciu suwaków poszczególne modele mogą się zmieniać w całkowicie inne części garderoby i spełniają jednocześnie kilka funkcji . I tak bluza zamienia się w bluzkę i spódnicę z krótkim lub długim rękawem. Sukienko-tunika z golfem zamienia się w bluzkę bez golfa za to z kominem i opaską na włosy a marynarka jest dwustronna ;-)

Kolekcja jest w moim autorskim kolorze, który nazwałam Kameleon być może ze względu na ilość kolorów użytych przy produkcji i to zarówno zimnych jak ciepłych pomieszanych ze sobą posiadł niesamowitą zdolność zmiany odcienia barwy w zależności od światła, otoczenia, ale przede wszystkim koloru włosów, karnacji czy oczu. Jest idealny zarówno dla Blondynek, Brunetek, Szatynek, Rudych jak i wszelkich odcieni im pośrednich gdyż tak jak perfumy dopasowuje się do każdej Kobiety.  To co ma dla mnie kolosalne znaczenie w procesie projektowania to skupienie się na Was i Waszych potrzebach. Ubrania są wysokiej jakości wykonane z polskich surowców i przy odpowiedniej ich pielęgnacji będą służyły Tobie przez długie lata:-)

Co do prezentacji samych modeli to skupiłam się głównie na przedstawieniu funkcjonalności i wszechstronności kolekcji prezentując ją w ruchu czyli dokładnie tak jakby była przez Ciebie używana. Wówczas zdecydowanie łatwiej jest sobie wyobrazić jakby prezentowała się na Was w realu.

Witaj w świecie KayBi!

Zapisz się do newslettera a otrzymasz rabat w wysokości:

15%

Obiecujemy nie spamować! Zajrzyj do naszej polityki prywatności po więcej szczegółów.

Masz pytania?

Zadzwoń tel. 798 737 623
Napisz kontakt@kaybi.eu

Właśnie dodałeś ten produkt do koszka: