Za mundurem panny sznurem

Za Mundurem Panny sznurem

Za Mundurem Panny sznurem to kolekcja podkreślająca zmianę klasycznych ról Kobiety i Mężczyzny dlatego jest trochę kobieca a trochę męska. Inspirację do stworzenia tej kolekcji zaczerpnęłam od klasycznych mundurów wojskowych stąd nazwy poszczególnych modeli. Przy jej tworzeniu cały czas w uszach dzwoniły mi słowa piosenki Haliny Kunickiej:

A w głowie szybko  mi przelatywał wygląd współczesnych mężczyzn radośnie pomykających w różowych koszulach i kolorowych skarpetkach ;-) Nie to żebym krytykowała chciałam tylko podkreślić jak bardzo zmieniła się moda i podejście mężczyzn do ubioru. A co na to kobiety? No właśnie coraz częściej stojące za sterami międzynarodowych korporacji businesswoman chętnie ubierające  krawaty, koszule, męskie marynarki a nawet buty. Właśnie na gruncie tych wszystkich zmian powstał nurt zwany unisex, do którego mogę z satysfakcją zaliczyć kolekcję mundurków. Na potwierdzenie tego faktu dodam, że jeden Pan, który ostatnio odwiedził moje atelier właśnie tymi mundurkami zachwycał się najbardziej. Oczywiście mnie to natchnęło i pewnie niebawem powstaną mundurki dla Panów ;-)

Jaki z tego wniosek? No cóż jeśli jesteś biznes Woman obracającą się wśród mężczyzn to zdecydowanie kolekcja mundurków jest dla Ciebie propozycją idealną.

Piękna czerwień Marsylianki, głęboki granat Marinerki,  słodkie ecru w Marinesjerce czy wreszcie grafitowa szarość Pilotki wszystkie są klasycznie eleganckie i ponadczasowe.

Dzięki bardzo elastycznej dzianinie o składzie 95% bawełny i 5% lycry mundurki dopasowują się do każdej figury a gamie kolorystycznej również urody.

Witaj w świecie KayBi!

Zapisz się do newslettera a otrzymasz rabat w wysokości:

15%

Obiecujemy nie spamować! Zajrzyj do naszej polityki prywatności po więcej szczegółów.

Masz pytania?

Zadzwoń tel. 798 737 623
Napisz kontakt@kaybi.eu

Właśnie dodałeś ten produkt do koszka: