Angels Love Black

Angels 🖤💖🖤💗🖤💜🖤💘🖤❤️ Black

Angels 🖤  Black to kolekcja, do której bardzo mi pasuje cytat z piosenki Natalii Zastępy

Nie od dziś wiadomo, że kobiety mają narzucane różne role w społeczeństwie, z którymi my kobiety nie do końca się zgadzamy.

Nadal niestety w wielu krajach kobiety nie mają w pełni praw ekonomicznych, społecznych, a nawet politycznych takich jakie mają mężczyźni i muszą walczyć o równouprawnienie w wielu kategoriach zawodowych.

Do tego dochodzi jeszcze cała rewolucja modowo-seksualna ;-)  Jeszcze w latach 20. XX w. w wielu krajach świata policja kontrolowała długość kobiecych kostiumów kąpielowych na plażach. A dopiero w 1992 roku amerykańskie kobiety wywalczyły w sądzie prawo do publicznego opalania się topless w Nowym Jorku.

Niestety od wieków kobiety były pod wpływem nacisków rodzinnych i/lub społecznych bo chociaż doskonale wiedziały czego pragną to musiały często zrezygnować ze swoich pragnień ze względu na tzw. opinię publiczną.

I chociaż pewien Pan o nazwisku Freud spędził prawie całe swoje życie (szacun dla tego Pana) żeby zrozumieć czego pragną kobiety to nadal wielu mężczyzn ignoruje nasze pragnienia.

Mam nadzieję, że kolekcja o przewrotnej nazwie Angels 🖤  Black spełni Twoje pragnienia i da Ci możliwość wyrażenia siebie w taki sposób jaki lubisz najbardziej. Będę szczęśliwa jeśli poczujesz tę miłość, którą czułam projektując te ubrania z myślą o Tobie Fajterce dnia codziennego, Matce, Żonie i Kochance czyli Trzy w Jednej 😉 Jesteś Piękną i Odważną Kobietą, która jest ósmym cudem świata.

Witaj w świecie KayBi!

Zapisz się do newslettera a otrzymasz rabat w wysokości:

15%

Obiecujemy nie spamować! Zajrzyj do naszej polityki prywatności po więcej szczegółów.

Masz pytania?

Zadzwoń tel. 798 737 623
Napisz kontakt@kaybi.eu

Właśnie dodałeś ten produkt do koszka: