Premiera strony kaybi.eu

Premiera strony kaybi.eu

Warszawa, dnia 19.11.2020

Na samym początku mojego pierwszego bloga chciałam Tobie podziękować, że czytasz te słowa. Oznacza to dla mnie, że moja strona lub jeden z socialowych profili w jakimś stopniu Ciebie zainteresował. Co nie ukrywam bardzo mnie cieszy.

W związku z tym faktem postaram się Ciebie nie zawieść i pisać coś w miarę z sensem i logicznie tak, żeby nie trzeba było się zastanawiać o co kaman ;-)

Oczywiście nigdy nie będę w stanie zagwarantować, że to co będę pisać do końca zostanie zrozumiane, bo przecież każdy z nas jest inny i wychowywany w całkiem innych wartościach, o czym nie będę się tutaj rozpisywać, więc z góry przepraszam jeśli nieświadomie obrażę czyjeś uczucia czy w jakiś sposób moje słowa go urażą. Z pewnością nie będzie to przeze mnie celowe działanie. Zawsze jestem też otwarta do dyskusji na tematy wszelakie więc śmiało możesz do mnie pisać, albo nawet wpaść do mojego atelier, żeby po prostu sobie pogadać :-)

Co do pojawiających się tutaj treści to będą to w szczególności moje przemyślenia na temat mody w kontekście ubioru, ale jako, że ten termin zdominował już prawie wszystkie sfery naszego życia to pewnie czasem zapędzę się w jakieś inne okolice ;-)

Dziś chciałabym Tobie napisać, że ten dzień jest dla mnie wyjątkowy, nie tylko dlatego, że właśnie piszę swojego pierwszego w życiu bloga, ale przede wszystkim, dlatego, że po wielu miesiącach pandemicznej czkawki, ujrzała światło dzienne, pierwsza strona internetowa, wprowadzonej w 2016 roku, mojej marki KayBi.

Chciałabym też właśnie dziś, ogromnie podziękować, za wiele miesięcy ciężkiej i cierpliwej pracy Wszystkich zaangażowanych Osób w przygotowanie strony kaybi.eu. Kolejność nie ma znaczenia jakbym mogła postawiłabym Was Wszystkich na pierwszym miejscu 😉

Moje Fantastyczne Modelki, które na codzień nie zajmują się profesjonalnym modelingiem, tylko wykonują zupełnie inne zawody a jednak do sesji podeszły bardzo profesjonalnie: Marta Chomicz, Patrycja Sztyber, Jula Woźniakowska, Beata Woźniakowska, Ewa Wąsikowska-Tomczyńska, Agnieszka Kawaliło, Agnieszka Majchrzyk, Ania Skibińska, dziękuję Wam za niesamowitą atmosferę na sesjach i ogromne zaangażowanie począwszy od wstawania nad ranem a na wielogodzinnych sesjach, w tym również spacerowych kończąc. Dzięki Wam powstały cudne zdjęcia, które są umieszczone na stronie.

Fotografom za Ich wspaniałe oko, a są to: Magdalena Szwedkowicz- Kostrzewa, Dariusz Waszkiewicz i Piotr Ciuliński.

Wspaniałe graficzki: Sylwia Zagórska, Kasia Korabiusz i Ania Berdel, które przygotowały banery stanowiące wspaniałe uzupełnienie do zdjęć z kolekcji.

Łukaszowi Sawickiemu za cudowne tłumaczenie strony na wersję angielską, które oddaje klimat moich chwilami dosyć ciężkich do przetłumaczenia na język angielski tekstów.

I wreszcie Alanowi Głodkowi za zrobienie tej strony w najwyższej jakości z zachowaniem wszystkich standardów jakie strona powinna mieć pod względem optymalizacji oraz skuteczności. Dodatkowo jednoczesne pogodzenie niesamowitej ilości materiału zdjęciowego z należytą szybkością, z którą strona powinna się ładować, tak żebyście w trakcie nie musieli wychodzić do toalety, zrobić sobie kawę lub co kto tam woli.

Również w ramach podziękowań dla Wszystkich, którzy tu zajrzą i nie tylko, zorganizowałam konkurs, w którym do wygrania są trzy sukienki do wyboru. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  1. Polubić profil www.instagram.com/kaybi.eu/
  2. Napisać w komentarzu „GDZIE I DLACZEGO UBIORĘ TĘ SUKIENKĘ”. Na zdjęciu prezentowane są trzy sukienki: Black&White, Kapitanka i Lady in Red. Szczegółowe informacje o modelach można znaleźć tutaj: kaybi.eu. Uczestnik może wybrać tylko jeden model sukienki i jeśli wygra w Konkursie to nagrodą będzie opisana przez niego sukienka.
  3. Zaprosić do udziału w Konkursie minimum trzy osoby oznaczając je w komentarzu obok „GDZIE I DLACZEGO UBIORĘ TĘ SUKIENKĘ”.
  4. Podzielić się informacją o Konkursie udostępniając post w swojej relacji.
  5. Wygrywa najbardziej kreatywna i dopasowana do charakteru sukienki odpowiedź.

Regulamin konkursu jest tutaj: REGULAMIN KONKURSU – „GDZIE I DLACZEGO UBIORĘ TĘ SUKIENKĘ”

Życzę dobrej zabawy i nie mogę się doczekać Waszych pomysłów i kontaktu z Wami :-)

KayBi

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *